Innowacyjne rozwiązania technologiczne kryją w sobie potencjał. Co istotne, zmniejszają do minimum koszty , mające związek z prowadzeniem przedsiębiorstwa. Czy warto w nie inwestować?

Nowoczesne technologie biznesowe udostępniane w modelu SaaS, stwarzają niemalże nieograniczone możliwości wirtualizacji firmy. Dzięki nim, można zarządzać całym przedsiębiorstwem z każdego miejsca na świece. Wystarczy jedynie dostęp do sieci internetowej, a przedsiębiorstwo jest zawsze tam, gdzie jej szef. Ponadto, abonament na takich portalach jest imponująco niski. Za kwotę niższą niż 50 złotych, uzyskuje się dostęp do potężnego narzędzia biznesowego. Koszt ich zastosowania jest zatem niewspółmierny do osiąganych korzyści.

Które programy są najlepsze dla biznesu?
Do tych najbardziej atrakcyjnych narzędzi biznesowych zaliczyć można:

  • księgowość internetowa – ta aplikacja biznesowa umożliwia samodzielne prowadzenie dokumentacji księgowej firmy, bez większej wiedzy prawnopodatkowej.
  • workflow – aplikacja służąca do koordynowania obiegu dokumentów w firmie. Wspiera pracę grupową nad projektem
  • Project manager – aplikacja służąca do koordynowania i nadzorowania pracy grupowej. Stworzony jest on przede wszystkim dla kierowników zespołów i project managerów.
  • CRM – program ten pozwala sprawnie zarządzać relacjami z kontrahentami firmy