Samodzielne wystawianie faktur w dobie ogólnodostępnych programów do fakturowania za darmo online nie ma sensu. Nie ważne, czy potrzebujesz dokumentów w wersji elektronicznej, czy papierowej - funkcje, które oferują programy do fakturowania są przydatne i dostosowane do potrzeb każdej firmy. Dzięki temu bez problemu możesz wystawić nieograniczoną liczbę dokumentów dla kontrahentów, w wielu językach, we wszystkich walutach obcych i z własnym logo.

Czego potrzebuje przedsiębiorca?

Dla współczesnego przedsiębiorcy liczy się głównie czas i wielozadaniowość. Im bardziej kompleksowe i sprawne narzędzie wspierające codzienną pracę - tym lepiej. Obsługując wielu klientów jednocześnie ważne jest, by móc wystawić fakturę bez względu na jej rodzaj. Takie rozwiązanie oferuje wFirma - system, który oferuje program do fakturowania za darmo - od teraz na najbliższy rok, z dodatkową funkcją elektronicznych faktur ustrukturyzowanych z XML.


Dostępność z każdego miejsca

 Bycie mobilnym to ważny, o ile nie najważniejszy aspekt życia każdego przedsiębiorcy. Ma to istotne znaczenie szczególnie dla tych, którzy zarządzają małymi i średnimi biznesami, nie zatrudniając przy tym wielu pracowników. W tym wypadku, potrzeba dostępu do programu do fakturowania z każdego miejsca i o każdej porze może okazać się kluczowa. Na szczęście istnieją programy do fakturowania za darmo, które oferują oprogramowania chmurowe - pozwalające na pracę z dowolnego miejsca przez nieograniczoną liczbę osób, z każdego urządzenia z dostępem do internetu.